PONUKA PRE LYŽIARSKE A SNOWBOARDOVÉ VÝCVIKY

Ponúkame komplexný balík služieb pre základné, stredné a vysoké školy. Komplexnosť našich služieb spočíva v tom, že vaši študenti a učitelia si nemusia zo sebou priniesť vôbec nič. Jediné, čo musí zabezpečiť vaša škola je – kontaktovať nás a my vám zabezpečíme úplne všetko, čo je potrebné na absolvovanie výcviku alebo si vyberiete iba to, čo potrebujete z našej ponuky.

ZAPOŽIČANIE VÝSTROJA:

Lyžiarsky komplet – 15 €/deň s DPH (lyže 10 €/deň, lyžiarky 6 €/deň, palice 4 €/deň, helma 4 €/deň)

Snowboardový komplet – 15 €/deň s DPH (10 €/ snowboard, 6 €/snwb topánky, helma 4 €/deň)

Po dobu lyžiarskeho výcviku je zabezpečený servis v prípade poškodenia výstroja, prípadne jeho výmena, ak klientovi nevyhovuje.

INŠTRUKTORI LYŽOVANIA ALEBO SNOWBOARDINGU:

Cena za 1 hodinu výuky je 30 € s DPH, kde v skupine je maximálny počet detí podľa platných osnov pre výcviky. Všetci inštruktori majú platnú licenciu a poriadne akreditovanú každé 2 roky a majú dlhoročné profesionálne skúsenosti.

ĎALŠIE SLUŽBY K LYŽIARSKYM VÝCVIKOM:

  • Sprostredkujeme vám ubytovanie priamo na svahu vo Vrátnej doline.
  • V prípade záujmu vám vieme zorganizovať a aj  technicky zabezpečiť záverečné preteky, lavínovú prednášku horskej služby spolu s vyhľadávaním priamo v teréne a pod. …
  • Doprava – cena za km záleží od aktuálnej ceny pohonných hmôt. Cena za minulý rok: ZA – Vrátna-Paseky 33 km – prestoj 4-5 hodín a späť – 230 €/deň.
  • Zabezpečujeme aj úschovu výstroja (lyže, palice,  alebo snowboard,– bez lyžiarok/snwb topánok), za cenu jednorázovo za celý kurz a celý týždeň 100 €, ak je výstroj  zapožičaný v našej požičovni , 200 € ak máte výstroj vlastný.

Naša prevádzka sa nachádza priamo pri zjazdovke – zabrzdíte lyžami pred dverami.

Všetky ceny sú uvedené s DPH, vieme faktúrovať aj za cenu bez DPH.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať čím skôr.

Kontakt: +421 903 528 535 Michal Weiner